"HealthySchools"-заради здорових та щасливих школярів

Олексївський ОЗЗСО другий рік бере участь у проєкті ""HealthySchools"-заради здорових та щасливих школярів"! Це можливість долучити дітей до спорту та здорового способу життя. Завдяки активності учасників навчально-виховного процесу, наш заклад увійшов у ТОП-50 кращих шкіл. Найактивніші учасники отримали цінні подарунки.

З 16 листопада по 16 грудня відбувалися спортивні челенджі, в яких вихованці, їхні батьки, педагогічні працівники та жителі Смирновської громади прийняли активну участь. Не залишилися осторонь і діти Смирновської філії та дошкільнята з ДНЗ я/с "Колосок". Кожного тижня учні демонстрували свої таланти та вміння. Будували акробатичні фігури, створили власну руханку та провели шкільну олімпіаду. На виховних годинах дізнавалися про різновиди спорту. А діти в своїх відео-зверненнях розповіли про людей, які їх надихають в спорті.

Дякуємо всім за активну участь! Разом - ми сила, яка ставить перед собою єдину ціль та мету! Наша мета - здорові та радісні школярі!

/Files/images/хелси скул 4.jpg /Files/images/хелси скул 6.jpg/Files/images/хелси скул 7.jpg/Files/images/хелсы скул 3.jpg/Files/images/хелси скул.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 48

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.