Звіт про турзліт

В першу неділю вересня відбувся традиційний 27 турзліт педагогів району, в якому взяла участь і наша команда, яка представляла Олексївський НВК на чолі з капітаном Біланом О.І. Змагання проходили на Більманській дамбі серед семи команд педагогів. Нашу команду представляли досвідчені туристи: Івченко В.М, Мовчан І.О., Бєлова Л.П., Білан Н.С. Команду підтримувала група вболівальників. Незважаючи на погодні умови, змагання розпочалися з «смуги перешкод», дистанція якої була насичена технічними етапами. Команда показала найкращий час, але з врахуванням штрафних балів, зайняла ІІ місце, програвши менше хвилини команді Більмацької спеціалізованої школи «Інтелект».

Цікаво пройшла і конкурсна програма, яка показала, що наші вчителі найшвидше закип’ятили літр води(Сингур А.І. та Онипенко А.А. з цим впоралися за 3хвилини 49 секунд). У конкурсах в'язання туристичних вузлів, пакування рюкзака, азимутальний маршрут зайняли ІІ місця. В цілому конкурсну програму завершили, посівши призове ІІІ місце.

Наступного дня проходили змагання зі спортивного орієнтування. Кожен з чотирьох учасників повинен взяти п’ять КП, які вказані на карті, в найкоротший час і передати естафету наступному члену команди. Вперше у змаганнях зі спортивного орієнтування взяв участь молодий вчитель математики Бєляєв Володимир Олександрович. В цілому команда добре справилась із завданням, посівши ІІІ місце у командному заліку.

За підсумками змагань туристи нашої школи зайняли ІІ загально- командне місце, отримавши масу емоцій і вражень. Від районної профспілки туристам вручили грошову нагороду та два спальні мішки від депутата обласної ради Машинського О.М.

/Files/images/IMG_1313.JPG /Files/images/IMG_1294.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 106

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.